Tüm Sorularınız İçin Bize Ulaşabilirsiniz!

Kurumsal seyahatleriniz için gerekli olan tüm işlemleri, tek bir noktadan yapabilmenizi sağlıyoruz. Kullanıcılarımızın her türlü ihtiyacı için kesintisiz profesyonel destek sunuyoruz. Seyahat organizasyonlarınızı iletişim kanallarımız üzerinden temsilcilerimize ulaşarak eksiksiz bir şekilde planyalabilirsiniz. Kullanıcı dostu sistemimiz sayesinde, yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonlarınızı kısa süre içerisinde gerçekleştirebilir; uçak biletlerinizi hızlıca oluşturabilirsiniz Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek ve seturbiz.com “Nasıl çalışır?” sorusuna detaylı cevaplar almak için müşteri hizmetlerimiz her zaman, bir telefon kadar yakınınızdadır.

İletişim Bilgileri

İstediğiniz zaman 444 58 48 numaralı seturbiz.com iletişim hattından müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, info@seturbiz.com mail adresine konu ile ilgili talebinizi gönderebilir, temsilcilerimizin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

Adres

Merkez ofisimiz İstanbul Ümraniye’de yer alır.
Ofisimizin açık adresi; Saray Mah. Site Yolu Cad. No: 4/1 Ümraniye 34770 İstanbul.

Firmamızı çalışma saatleri içerisinde dilediğiniz takdirde ziyaret edebilir, istediğiniz konuda bilgi ve destek alabilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetler ile ilgili hızlıca bilgi almak isterseniz seturbiz.com müşteri hizmetleri hattını aramanız da yeterli olacaktır.