Kurumsal Araç Kiralama Şartları Nelerdir?

seturbiz.com kurumsal araç kiralama ile diğer seyahat ve transfer hizmeti seçeneklerinden avantajlı şekilde faydalanmanız için şirketinize özel üyelik anlaşması imkanı sunar. Küçük, orta ya da büyük ölçekli tüm şirketler, Seturbiz.com kurumsal üyeliğinden faydalanabilir. Bu aşamada ekibimiz tarafından şirketinizin ihtiyaçlarına uygun kurumsal araç kiralama prosedürleri belirlenir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra Seturbiz.com platformu şirketinize özel olarak düzenlenmiş hizmet koşulları ve indirimler ile kullanımınıza açılır.

Kurumsal Araç Kiralama ve Transfer


Seturbiz’den Kurumsal Araç Kiralamak İçin Nedenler

seturbiz.com’da dünyanın güvendiği araç kiralama firmaları ile anlaşmalarımız sayesinde işiniz için en seçkin araç alternatifleri sunarız. Üst segment araçlardan minivanlara ve orta sınıf ekonomik arabalara kadar seyahat ihtiyacınızı karşılayacak tüm seçenekleri hızla karşılaştırıp işlemi bir tıkla tamamlayabilirsiniz.


Yüksek kurumsal hizmet standartları ile belirlediğiniz destinasyonda ve zaman diliminde çalışanlarınızın kiralık araçları güvenle kullanması bizim ve iş ortaklarımızın öncelikleri arasındadır. Taleplerinize en iyi şekilde cevap vermek üzere yalnız yeni, kilometresi düşük, geçerli sigorta poliçesi bulunan ve düzenli servis bakımı yapılmış araçların kiralandığından emin oluruz.


seturbiz.com olarak hızlı ve pratik bir şekilde seyahatinize özel kurumsal araç kiralama planı oluşturmanıza imkân tanırız. Kurumsal kiralama firmalarının Türkiye’de ve dünyadaki yaygın hizmet ofisleri aracılığıyla pek çok noktadan araç alabilirsiniz. Aracı, aldığınızdan farklı bir adrese bırakmak da seçenekler arasındadır.


Uzun yıllardır süren iş ortaklıklarımız üzerinden konaklama, seyahat, kurumsal araç kiralama ve transfer hizmeti alanlarında üyelerimize özel fiyatlı anlaşmalar sağlarız. Seturbiz.com’da indirimlerin yanı sıra dönemsel sabit fiyat avantajı da sunarız. Üyelik sözleşmelerine ve şirketinizin hacmine bağlı olarak çeşitli dönemlerde garantili fiyatlar üzerinden çalışmak mümkündür.





Firmalar İçin Kurumsal Araç Kiralama Avantajları

Kurumsal araç kiralama şirketlerinde firmanıza özel avantajlar

Tek platform üzerinden tüm kurumsal seyahat ihtiyaçlarınıza cevap veren hızlı ve kolay çözümler

Kurumsal araç kiralama şirketleri ile hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışma imkanı

Şirket seyahat prosedürlerine uyum sağlayan kullanıcı dostu arayüz

Kalitesini kanıtlamış, sektörün önde gelen kurumsal kiralık araç şirketlerinin tüm seçeneklerini tek ekranda karşılaştırma

Tüm harcama bilgilerini her an görüntüleme olanağı

Çalışanlarınız için doğrudan ya da onay ile işlem yapabilecekleri yetkilendirme paneli


Transfer Hizmeti Nedir? Neleri Kapsamaktadır?

Yurt içi ve yurt dışı iş seyahatlerinde sıklıkla tercih edilen transfer hizmetleri için bünyemizde deneyimli ve güvenilir firmalar ile iş ortaklıkları bulunur. Böylece güvenilir ve özenli tedarikçilerden yüksek kaliteli transfer hizmeti almanız mümkün olur. seturbiz.com’da ayrıcalıklı seyahat hizmetleri de kullanımınıza sunulur. Şirketinize özel fiyatlar ile faydalanacağınız havalimanı transfer hizmeti, gideceğiniz yere konforlu şekilde ulaşmanızın yoludur. Şehirlerarası transfer hizmeti de bireysel olarak ya da grup hâlinde yapılan iş gezileri sırasında tercih edilebilmektedir.


Özel Şoför Desteği

İş seyahatinizin kriterlerine göre kurumsal araç kiralarken özel şoför talepleriniz de tarafımızdan süratle karşılanır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında kısa ya da uzun dönemli olarak özel şoför desteği verilebilmektedir. Bu hizmet kapsamında deneyimli ve ihtiyacınıza uygun özel şoför görevlendirilir. Böylece iş seyahatiniz boyunca prestijli bir etki bırakarak, gideceğiniz yerlere güvenli ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.

seturbiz.com’un kullanıcı dostu arayüzünde yapacağınız yetkilendirmeye göre transfer hizmeti talebini seyahati planlayan çalışanınızın kolaylıkla oluşturması mümkündür. Transfer hizmeti planlarken farklı talepleriniz konusunda da profesyonel ekibimizden destek almanız mümkündür. Seturbiz.com iş seyahatinizin planlanmasından raporlanmasına kadar her aşamada yanınızdadır.




Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz