Kurumsal Otel Rezervasyonu Nedir?

Kurumsal otel rezervasyonu, şirketlerin konaklama ihtiyaçlarına yönelik sunulan hizmetleri kapsar. Bu hizmetler, iş seyahatine çıkan çalışanların konaklama ve yeme-içme ihtiyaçlarının şirket prosedürlerine uygun şekillerde karşılanması olarak ifade edilebilir. Yurt içindeki ve dışındaki kurumsal konaklama ihtiyaçlarınız için bize güvenebilirsiniz. Kurumsal rezervasyonlarda sizlere sunduğumuz kolaylıklardan ve ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Binlerce farklı konaklama noktası arasından bütçenize ve talebinize uygun olan seçenekleri firmamız sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Şehir merkezine, fuar alanlarına ya da havaalanına yakınlığı ile öne çıkan tesisleri kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde filtrelemeniz mümkün olur. Sunduğumuz konaklama seçenekleri ile hem masraflardan hem de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Kurumsal Otel Rezervasyonu


Ürün Detayları

14 farklı global tedarikçi ile çalışarak kaliteli ve kurumsal otellerle anlaşmalar yapmakta ve konforlu bir iş seyahati geçirmenize olanak sağlamaktayız. Dünya çapında çok sayıda otel ile yaptığımız anlaşmalar sonucunda 7/24 hem online hem de offline rezervasyon hizmetinden yararlanmanız mümkün olur. Konaklamanın yanı sıra seçtiğiniz seyahat yöntemine bağlı olarak uçak ve tren bileti alternatiflerine de seturbiz.com üzerinden hızlıca ulaşmanız mümkün olur.

Sunduğumuz tüm bu avantajlar sayesinde 500’den fazla uluslararası hava yolu ile dünyanın dört bir yanına seyahat planlaması yapmanıza destek oluyoruz. Kolay ve hızlı ulaşımın yanı sıra seyahat güvenliği de ön planda tuttuğumuz konular arasında yer alır. Bu sayede konforlu olduğu kadar güvenli bir iş seyahati geçirmeniz mümkün olur.


İnternet sitemizden kurumsal otel rezervasyonu yapmanız için platformumuza üye olmanız gerekir. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra kurumsal otel rezervasyonları sadece birkaç tıklama ile yapılabilir.

  • İlgili boşluklara giriş ve ayrılış tarihi, gideceğiniz yer, oda sayısı, fatura muhatabı, ödeme tipi, seyahat sebebi gibi bilgiler girilir.
  • Ardından karşınıza çıkan otel seçenekleri arasından size uygun olanını seçebilirsiniz.
  • Oda seçenekleri arasından da size uygun olanı tercih edebilirsiniz. İlgili boşluklara odada kalacak olan kişilerin bilgilerini ekleyebilirsiniz.
  • HES kodu ve kart bilgilerinizi de girdikten sonra rezervasyonunuz tamamlanır.

Sizlere farklı alternatifler sunan seturbiz.com ile ödemelerinizi vadeli olarak “Şirket Ödemeli” şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz rezervasyon sırasında peşin ödeme de yapabilirsiniz. Şirketiniz için önemli fatura detaylarını kullanıcı veya departman bazlı olarak özelleştirebilirsiniz. İş seyahati veya toplantı gibi şirket organizasyonlarında dilerseniz toplu dilerseniz de hizmet bazında faturalandırma yapabilirsiniz.

Firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda şirketinizin mevcut sistemine entegre olur. Seturbiz.com, faturalandırma başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretir. Böylece hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmeniz mümkün olur. Otel faturalarınızın detay raporuna siz de dilediğiniz zaman online olarak erişebilir, faturayı inceleyebilirsiniz. Bu sayede iş seyahatlerine dair gider ve harcamalar her zaman kontrolünüz altında olur.

Kurumsal Otel Rezervasyonu İçin Neden Seturbiz'i Tercih Etmelisiniz?

Uzman ekibimiz her türlü ihtiyacınız ile bizzat ilgilenir. 7 gün 24 saat ücretsiz hizmet veren ekibimiz sayesinde tüm sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz. Raporlama hizmeti sunan gelişmiş altyapımız ile şirketinizin harcamalarını kontrol edebilirsiniz.

Türkiye’de yaklaşık 2000 şehir oteli ile iş birliği içerisindeyiz. Dünya çapında ise anlaşmalı olduğumuz 300.000 konaklama tesisi mevcuttur. Sunduğumuz geniş konaklama imkânlarının yanı sıra Türkiye’nin en iyi kurumsal araç kiralama ve transfer hizmetlerine de firmamız üzerinden ulaşmanız mümkündür. Seturbiz.com olarak hem yurt içi hem de yurt dışı iş seyahatlerinde konaklamadan uçak ve tren biletine kadar her konuda yanınızdayız. Kurumsal uçak bileti işlemlerini kullanıcı dostu arayüzümüz sayesinde kolayca tamamlayabilirsiniz.
Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz