Şirketinizin tüm seyahat süreçlerini yürütebileceğiniz Seturbiz.com olarak, globalde büyümeniz ve sizin için önemli etkinlikleri çok daha konforlu bir şekilde düzenleyebilmeniz için yanınızdayız! Kurumsal rezervasyon sistemimizde Türkçe ve İngilizce başta olmak üzere farklı dil seçeneklerini kullanıyoruz. Böylece global potansiyele sahip şirketlerin kurumsal iş seyahatleri en iyi şekilde planlamasına yardımcı oluyoruz. Kısa ve verimli bir süre zarfında kurumsal rezervasyonlar ile seyahatlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Seturbiz.com olarak, şirketinizin kurumsal yurt dışı otel rezervasyonu için geniş bir konaklama portföyü, uygun fiyat garantisi ve ihtiyacınıza göre detaylı arama seçenekleri sunuyoruz. 7/24 profesyonel destek hattımız, her zaman şirketinizin yanındadır. Portföyümüzde bulunan seçkin oteller sayesinde kurumsal bir seyahatte ihtiyaç duyduğunuz tüm konforu tek bir platform üzerinden sağlıyoruz. Böylece Seturbiz.com olarak sizleri global bir iş potansiyeli ile buluşturuyoruz.

Kurumsal Yurt Dışı Otel Rezervasyonu

Kurumsal Yurt Dışı Otel Rezervasyonu Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Şirketiniz için en önemli kaynaklardan biri zamandır. Özellikle kurumsal yurt dışı otel rezervasyonu yaptırırken zamanı verimli kullanabileceğiniz, hızlı ve pratik bir sisteme gereksinim duyabilirsiniz. Şirketinizin verimliliği destekleyen gelişmiş arama seçenekleri ve onay sistemi ile rezervasyonlarınızı kısa sürede gerçekleştirmenize olanak sağlıyoruz. Sunduğumuz birçok hizmet sayesinde rezervasyonlarınızı pratik biçimde gerçekleştirirken zamandan büyük ölçüde tasarruf edebilirsiniz.


Kurumsal şirketiniz ile dünyanın çeşitli yerlerine seyahatler gerçekleştirirken çalışanlarınızın sağlığını da korumanız gerekir. Şirketinizin daimî verimliliğini destekleyen Seturbiz.com ailemiz, gelişmiş bir seyahat güvenliği politikasına sahiptir. Risk yönetimi ve seyahat güvenliğini destekleyen özel sistemimiz, Sağlık Bakanlığı’nın “Seyahat Sağlığı” sitesi ile entegre olarak çalışır. Böylece seyahat edeceğiniz ülkelerin acil durum numaralarını önceden belirterek olası sağlık ve güvenlik problemlerinde kesintisiz bir destek sağlarız.


Kurumsal seyahatlerinizde firmaların sunduğu destek ve danışmanlık merkezleri, adım attığınız her alanda iş gücünüzü desteklemeye yardımcı olur. Bu noktada şirketinizin kurumsal yurt dışı otel rezervasyonları için 7/24 kesintisiz destek hattı ve vize danışmanlığı hizmetimizden rahatça faydalanabilirsiniz. Ülke seyahatine ilişkin belgeler, elçilik anlaşmaları ve randevu tarihi gibi işlemleriniz için sunduğumuz vize danışmanlık desteğini alabilirsiniz.

Kurumsal Yurt Dışı Otelleri Seturbiz.com’da!

Amacımız; şirketinizin global alanda sağladığı hizmetlerin en büyük destekçisi olmak! Bu doğrultuda olarak sunduğumuz 300.000 den fazla otel seçeneği ile tüm iş seyahatlerinizi çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz seçkin otellerde şirket ekonomisine dost avantajlardan yararlanarak konaklayabilirsiniz. Şirketlere sunduğumuz kurumsal uçak bileti satın alma imkânı ile de uçuşlarınızı tek panel üzerinden planlayabilirsiniz. Rezervasyonlarınızın yanı sıra seyahat sigortası, iptal güvencesi, araç kiralama, transfer, vize hizmeti ve etkinlik gibi tüm paketlerin personelle buluşması amaçlanır.
Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz