Online raporlama, kurumsal seyahat yönetiminin en önemli araçlarından biridir. Bu sistem sayesinde, çalışanlarınızın tüm seyahat süreçlerini kontrol altında tutabilirsiniz. seturbiz.com, sunduğu ücretsiz seyahat portalı ile hem raporlama işlemi hem de sonrasında detayların incelenmesi gibi işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştırır.

Veri raporlama süreçlerinin tamamen dijitalleştiği bir dönemde yaşıyoruz. Seturbiz.com, yönetim süreçlerini kolaylaştıran birçok hizmet sunar. Online raporlama da bunlardan biridir. Bu hizmet ile hem bütçe hem de zamandan tasarruf edersiniz.

Online Raporlama


Online Raporlama ile Yapabilecekleriniz

Çalışanlarınızın iş seyahatlerini kolay ve pratik şekilde takip edin. Seturbiz’in online raporlama özelliği, bu işlemi önemli ölçüde kolaylaştırır. Online raporlama ile çalışanlarınızın faaliyetlerini ve harcamalarını izleyebilir, bunların şirket seyahat prosedürlerine uyum içinde olup olmadığını denetleyebilirsiniz.


İş seyahatleri, içerdiği masraf ve gider kalemleri sebebiyle titizlikle takip edilmesi gereken süreçlerdir. Profesyonel destek almadan ve günümüz teknolojilerini kullanmadan inşa edilen iş gezileri, şirketinize hiç hesapta olmayan maddi yükler getirebilir. Online raporlama ile tüm süreçleri kontrol altında tutarak toplam seyahat harcamalarının belirlediğiniz limitler içinde kalmasını sağlayabilir ve tüm hareketleri dijital ortamda izleyebilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf edebilirsiniz hem de kontrol dışı harcamaların önüne geçebilirsiniz. Bu sayede şirket içi finansal süreçlere uyum aşaması da etkilenmemiş olur.


Online raporlama süreci, seyahat maliyetlerini departman ve kişi bazında 7/24 tüm cihazlardan ulaşabilir, seyahat maliyetlerini güncel olarak dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz. Bu sayede şirket içi seyahat prosedürlerinize uyumu denetlemeniz daha kolay hâle gelir.
Online Raporlamanın Kurumsal Firmalara Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Online raporlama kurumsal firmalara birçok önemli avantaj sağlar. Bu avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

Online raporlama için geliştirilmiş aracın kullanımı oldukça kolaydır. Her seviyedeki çalışan, aracın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde dataya hızlıca ulaşabilirsiniz.

Raporlama sürecinin kolaylaşması sayesinde şirketinizin asıl hedeflerine daha rahat odaklanabilirsiniz.

Anlık raporlama imkânı, süreçlerin genel seyahat prensiplerinize uygun olup olmadığına bakabilirsiniz.

Seyahat giderlerinizi görüntülemeniz ve incelemeniz kolaylaşır.

Seyahat sürecinin her aşamasında giderleri izleyerek, gereksiz harcamaları sınırlayabilirsiniz.


seturbiz.com olarak, online raporlama aracımız ve profesyonel ekiplerimiz ile iş seyahati süreçlerinin her aşamasında size destek vermeye hazırız. Siz de bu avantajlardan faydalanmak ve sorunsuz iş seyahatleri ile başarılarınızı üst seviyelere taşımak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz