2001 yılında Türkiye'nin ilk online turizm acentesi ve kurumsal seyahatin lider markası olarak çıktığımız yolda “Seturbiz.com” adıyla hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Yılların tecrübesi ve deneyimi ile, şirketinizin kurumsal iş seyahatlerinizi kısa sürede başarıyla planlayabilirsiniz. Yurt dışı ve yurt içi otel rezervasyonu seçenekleriyle adım attığınız her noktada yanınızdayız. Aynı zamanda 7/24 destek hattı sayesinde seturbiz.com sistem altyapısı ile sizlere kesintisiz bir iletişim sağlıyoruz.7/24 Profesyonel Destek


Kesintisiz Hizmet Alma Kolaylığı

Firmamız, iş seyahatlerini etkin biçimde planlamanız için sizi kesintisiz hizmet alma kolaylığı ile buluşturuyor. 7/24 profesyonel destek hattı ile mesai saatleri sonrasında ve tatil günlerinde de yanınızda oluyoruz. Profesyonel destek ekibimize; seyahatleriniz, rezervasyonlarınız, şirket prosedürleriniz ve diğer tüm işlemleriniz için telefon numarası ve e-mail üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.


Uzman Seyahat Danışmanları

Seturbiz.com sisteminde iş seyahatlerini en kolay biçimde planlamanız ve gerçekleştirmeniz için uzman seyahat danışmanları ile hizmet veriyoruz. Uzman seyahat danışmanlarımız; yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonu, uçak veya tren bileti ile araç kiralama ve transfer hizmetleri konularında şirketinize 7/24 profesyonel destek sunar. Seyahat ettiğiniz her bölgeden canlı destek hattına ulaşabilir ve kurumsal gezileri daha verimli kılabilirsiniz.
Profesyonel Çözümler

Gelişmiş sistemlerimiz ile kurumsal iş seyahatlerinin verimli şekilde yönetilebilmesi için profesyonel çözümler sunuyoruz. Seyahat talepleri, bilet seçenekleri, şirket politikası ve diğer işlemleriniz için “Bize Ulaşın” sekmesi üzerinden kısa sürede sorunlarınızı çözüm yöntemleri üretiyoruz. Telefon veya e-mail yolu ile 7/24 canlı destek hizmetimiz üzerinden kolayca profesyonel çözümlere ulaşabilirsiniz.

Seturbiz.com’da şirketinizin tüm seyahat süreçlerinde yanında oluyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile seyahat sürecinin kesintisiz ve profesyonel şekilde kurumsal iş seyahatlerinizi başarı ile gerçekleşmesini sağlıyoruz.Seturbiz.com olarak 15 yılı aşkın deneyimimiz ile seyahatlerinizi gerçekleştirirken profesyonel desteğin verdiği güven ile adım attığınız her noktadan başarı ile dönüş yapabilirsiniz. “Bizim İşimiz, Sizin İş Seyahatiniz!” mottosu dâhilinde sunduğumuz profesyonel hizmetlerden kesintisiz bir destek ile yararlanabilirsiniz.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz