Şirket Seyahat Prosedürleri Nelerdir?

Şirket seyahat prosedürleri; işletmenizin çatısı altında gerçekleştirilecek iş gezilerinde takip edilecek esasları ve uyulması gereken şartları belirleyen bir kurallar bütünüdür. Bu kurallar bütünü ile gerçekleştirilecek tüm seyahatlerin genel çerçevesi çizilir. Tüm sürecin şirket dâhilinde uyum içinde yürütülmesi sağlanır. Şirket seyahat prosedürlerinin olabilecek en detaylı şekilde hazırlanması, işleyiş esnasında öngörülmemiş olumsuzlukların ortaya çıkmasını engellemek adına son derece önemlidir. Bu nedenle şirket seyahat prosedürlerinin; alanında uzmanlaşmış ve size ihtiyacınız olan tüm yardımı sağlayacak bir danışman kurum eşliğinde hazırlanması tavsiye edilir.

Şirket seyahat prosedürleri, aksi belirtilmediği takdirde, tüm çalışanları kapsayacak şekilde belirlenir ve seyahatin tüm evrelerini kapsar. Yurt içi otel rezervasyonu şartları, harcama limitlerinin belirlenmesi ya da alınması gereken yönetici onayları gibi tüm detaylar bu kurallar bütünü içinde yer alır.Şirket Seyahat Prosedürlerine Uyum


Setur Şirket Seyahat Prosedürlerine Uyum Süreci Nasıl İşlemektedir?

Personel seyahat prosedürü, hazırlanırken bu konuda uzmanlaşmış bir şirketten danışmanlık hizmeti almak, olası sorunların ortaya çıkmadan önlenmesini sağlar. seturbiz.com olarak verdiğimiz kurumsal seyahat danışmanlığı hizmeti şirketinize özel prosedürler hazırlamayı da kapsar. Bu prosedürleri; şirketinizin sahip olduğu kaynaklar, vizyonunuz ve beklentileriniz doğrultusunda belirlerken vize danışmanlığı gibi çok farklı hizmetleri bu kapsama dâhil edebiliriz.

15 yılı aşkın süredir kurumsal seyahat danışmanlığı ve yönetimi hizmeti veren kurumumuz ile temasa geçerek kolaylıkla başlatabileceğiniz süreç, tamamen şirketinizin çizdiği çerçeve içerisinde işler. Bu noktada bizim için en önemli faktör, sizin beklentilerinizdir. Hazırlayacağımız şirket seyahat prosedürleri, tamamen size özel olacaktır. Düzenlenecek kurallar ve şartlar, zaman içinde koşullara bağlı olarak değiştirilip geliştirilebilir. Uyum süreci sayesinde çalışanlarınız, seyahat bölgesi ve amacı gibi detaylara göre belirlenen limitler içinde, sunduğumuz basit arayüzü kullanarak rezervasyon yapabilir. Böylece siz de maliyetlerinizi kontrol altında tutarsınız

Bizimle çalışmaya başladığınızda şirketinize ve çalışanlarınıza dair bilgilerin sisteme girilmesi ile uyum süreci pratik bir şekilde tamamlanır. seturbiz.com olarak, seyahat prosedürlerinizi belirleyip şirket şartlarınıza uyumlu hâle getirilmesi konusunda size destek olmaya hazırız. Siz de gerek şirket seyahat prosedürleri hakkında gerekse kurumsal seyahat danışmanlığı başlığı altında yardımcı olabileceğimiz her konuda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz