SeturMice Nedir?

Ülkemizin en büyük şirketler grubu olan Koç Holding bünyesinde 50 yıldan uzun süredir hizmet veren firmamız, en önemli toplantı ve organizasyonlarınızda, kusursuz hizmeti ile yanınızdadır. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımız ile 2 bini aşkın şirkete profesyonel destek vermekteyiz. Setur’un kültür turları, vize, bilet işlemleri konusunda ve seturbiz.com gibi departmanlar birlikte çalışarak kullanıcılara çeşitli çözümler sunuyoruz.

Uzman kadromuz ile toplantı ve organizasyon yapmak isteyen kurumların beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Özel davetlerde, bayi toplantılarında, kurumsal etkinliklerde ve lansmanlarda; beklentilerinize ve isteklerinize uygun, detaylı ve ince düşünülmüş organizasyonlarımızla fark yaratıyoruz.

Kurumsal Organizasyon ve Toplantılar - MICE


SeturMice Size Neler Sunuyor?

Toplantı ve organizasyon hizmetlerimiz sayesinde iş toplantıları, özel gün etkinlikleri gibi pek çok önemli anda sizin yanınızdayız! Uzman ekibimiz özveri ve istekle çalışarak organizasyondaki her detayın beklediğiniz gibi olmasına yardımcı olur.

Ekibinizin birbiri ile kaynaşması, iş veriminizi yükseltecek motivasyon ortamının sağlanması için bayi toplantılarının düzenlenmesi konusunda da bizden profesyonel destek alabilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınız ve markanız arasındaki bağı sağlamlaştırabilir hem de iş sürecinizi etkileyen en önemli konuları, verimli bir ortamda ele alabilirsiniz.

Hızla gelişen ve rekabetin arttığı iş dünyasında, şirketlerin başarıyla ulaşmasındaki en önemli etken mutlu çalışanlardır. Bu bilinçle yurt içinde ve dışında kaliteli hizmet ve standartlar ile çalışanlarınız ve bayileriniz için motivasyon programları düzenliyoruz. Şirket misafirleriniz için de bu amaçla geziler ve seyahatler yaparız.

Şirketlerin üretimde verdiği emek kadar ürünlerinin pazara iyi bir şekilde tanıtılması da önemlidir. seturmice.com toplantı ve organizasyon hizmetleri olarak yeni trendlerin ve teknolojinin ışığında, şirketlerin kendilerini göstermelerini sağlayacak özel etkinlikler planlamak için de yanınızdayız. Toplantı organizasyon düzenleme işlerinin yanı sıra alanında uzman profesyonel ekibimiz ve tedarikçilerimiz ile markanıza değer katacak tanıtımlar da yapmaktayız.

Ulusal ve uluslararası kongrelerin hem hazırlık hem de organizasyon süreçlerinin titizlikle takip edilmesi oldukça önemlidir. Kongreler; teknik, mekânsal ve görsel bakımdan büyük bir titizlikle çalışılması gereken uzun süreli organizasyonlardır. Bu nedenle kongre organizasyonlarınızı tecrübeyi ve son teknolojik gelişmeleri buluşturan yenilikçi ekibimize bırakabilirsiniz. Sadece ulusal alanda değil; uluslararası alanda da 50 yılı aşan tecrübemiz ile kusursuz bir deneyim için profesyonel yaklaşımımıza güvenebilirsiniz.

Basın organizasyonlarımız ile markanızın ürünleri ve hizmetleri ile ilgili tanıtım desteği sağlıyoruz. Hem yurt içinde hem de yurt dışında yaptığımız basın organizasyonları ile kullanıcılarımızın sektördeki yerini sağlamlaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda en doğru ekipmanları ve mekânları bularak başarılı ve etkileyici organizasyonla imza atıyoruz
SeturMice Hizmetleri Kimler İçin Uygundur?

Geçmiş tecrübemiz ve günümüz teknolojilerinden yararlanarak yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunmak her zaman temel hedefimiz! Küçük, orta ve büyük ölçekli fark etmeksizin tüm firmalara toplantıların ve organizasyonların yönetilmesi konusunda destek sunuyoruz. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile planladığınız tüm etkinliklerde, lansmanlarda ve kongrelerde sadece bulunduğunuz ana odaklanabilirsiniz! Siz de tüm toplantılarınız ve organizasyonlarınız için bize ulaşın. Şirketinizin mevcut sistemlerine ve ihtiyaçlarına göre sunduğumuz hizmetlerden yararlanın!
Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz