Seturbiz.com altyapımızda kurumsal iş seyahatlerinizi etkin biçimde planlamak için profesyonel hizmetler sunuyoruz. Kapsamlı ulaşım alternatiflerimiz ile seyahatlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Hava, kara ve demiryolu ile gerçekleştireceğiniz yolculuk rezervasyonlarını Seturbiz.com’dan yapmanın ayrıcalıklarını siz de hissedebilirsiniz.

Firmamız kurumsal iş seyahatleriniz için kapsamlı ulaşım alternatifleri sunar. Bu sayede şirketiniz için oluşturulmuş seyahat prosedürleri kapsamında özel tren bileti fiyatlarından yararlanabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kurumsal Tren Bileti


Ürün Detayları

Seturbiz.com’da, kurumsal iş gezileriniz için demir yolu ulaşımında birçok alternatif sunuyoruz.

Seyahat isteklerinize dair:

  • Ekonomi
  • Yemekli ekonomi
  • Business
  • Business plus (yemekli)

alternatifleri arasından seçim yapmanız yeterli olur. Seyahatinize ait HES kodu, yön, tarih ve özel notları eklemenizin ardından sistem üzerinden tren bileti talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.


Gelişmiş ve kapsamlı altyapımız sayesinde şirketler için özelleştirilmiş ekonomik prosedürlere uyumlu tren bileti fiyatları sunuyoruz. Bu sayede seyahat teknolojileri için ekstra yatırım yapmanıza gerek kalmaz.


Seturbiz.com sistem altyapımız, kurumsal iş seyahatlerinizde sizi TCDD’nin sunduğu tren seçenekleri ile buluşturur. Hızlı tren bileti satış işlemlerini kullanıcı paneli üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylece iş seyahatlerinizde tren yolculuğu konforundan faydalanabilirsiniz.
Kurumsal Tren Bileti Alma Ayrıcaklarımızı Keşfedin

Seturbiz.com olarak seyahat ve turizm sektöründe yarım asrı geçkin tecrübemiz ile siz ve şirketinizi çeşitli ayrıcalıklar ile buluşturuyoruz. Sistemimiz üzerinde iş seyahatleriniz için kurumsal tren bileti satın alırken kullanıcı bilgileriniz otomatik olarak doldurulur. Böylece bilet satın alırken zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Seturbiz.com sistem altyapımız ile iş seyahatleriniz için profesyonel çözüm yöntemleri sunarken transfer hizmetleri ile yolculuğunuzun her adımında yanınızda oluyoruz.

Seturbiz.com bünyesinde, iş gezilerini eksiksiz şekilde planlarken şirketiniz için kurumsal seyahat danışmanlığı ve yönetimi sunuyoruz. Turizm sektöründeki uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile şirketiniz için özelleştirilmiş seyahat prosedürlerini oluşturabilir, dilediğiniz her alanda profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.Gelin Detayları Konuşalım
Kurumsal seyahat hizmetlerimizden yararlanmaya başlamak için hemen teklif alın.

Teklif Alın


Çözümlerimiz

İlgili Ürün ve Çözümlerimiz